| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kalali, vadí mi, že když se pohádáme, nechodí z práce domů, a to třeba několik dní po sobě chodí o dvě tři hodiny domů později než obyčejně. Případně když doma je, tak se sebere a odejde, já jenom čekám kdy se vrátí. Vůbec nevím kde je, s kým... Neptám se, musím obstarat děti, nemám na vybranou. A on si někde "čistí hlavu"...
Dále mi vadí jeho lži, přišla jsem na několik věcí, ve kterých mi opakovaně neříká pravdu. Možná jsou to pro někoho prkotiny, ale mně jde hlavně o to - a to jsem si ověřila - jak je schopný ve vteřině vymyslet lež, ať už se jedná o cokoliv, a říct mi ji do očí. Stojí přede mnou, nehne ani brvou a lže.
Dále mi vadí jeho dluhy, které mám také ověřené, ale on to neví a tvrdí mi, že dluží o dost méně, než je skutečnost.

Proto se cítím méněcenná, protože on jedná na vlastní pěst a nemá koule na to, aby se mnou jednal na rovinu. Teď naposled mi bez jakékoliv předchozí domluvy oznámil, že už mi nebude dávat do rodinného rozpočtu tolik jako doposud, protože si potřebuje našetřit na pracovní vybavení... Doposud jsem rodinnou kasu vedla já a taktéž spořila. A najednou ze dne na den mi řekne, že si chce spořit sám, protože mi nevěří a nemá přehled o financích.
A z čeho mám zaplatit kroužky nejstarší dceři, školku, jarní boty pro všechny 3 děti? To ho vůbec nezajímá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.