| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

asi ti tď není do smíchu, ale stejně si neodpustím jeden vtip, už tady kdysi zazněl tak se omlouvám pokud se budu opakovat:

Manžel středního věku zajde za svou ženou středního věku do ložnice, sjede ji pohledem a říká: "Pamatuješ Maruš, jak jsme spolu začínali, ty jsi byla vášnivá 20letá štíhlá blondýnka, tulili jsme se k sobě na staré pohovce pronajaté garsonky, měli jsme jen malou černobílou televizi .... Jenže já jsem makal, snažil se a už jsem teď dál, víš - máme tu vilu s bazénem, ty tři auta u baráku, nábytek na míru, domácí kino, vanu obloženou mramorem.... a víš, tobě je teď už 45, štíhlá už nejsi, vášnivá taky ne..... Sakra Maruš chápej, vůbec se sem už nehodíš! Chci se rozvést!"
Manželka se zamyslí a klidně praví: "Chápu tě Josefe, máš krizi středního věku, ale myslím, že to spolu zvládneme, neboj. Ty si pořídíš mladou, štíhlou, 20letou vášnivou blondýnku, a já zařídím, abys měl zase jen tu malou pronajatou garsonku se starým gaučem a malou televizí!"

Z mýho pohledu má chlapec moooc volnýho času. Potřeboval by zapřáhnout jednak s dětma a provozem - prostě trávit čas s vámi, případně pokud ho má fakt víc, klidně může vzít i druhou práci nebo brigošku na víkendy, když počítáte každou kačku, a žádný výlety za slečnou, a za druhé přistřihnout křidýlka ohledně financí. Natvrdo mu říct, že NEMÁ na to, aby si vydržoval dvě ženy, dvě děti (nebo tři či čtyři) a barák na hypotéku. A není žádnej muslim, co by ty dvě ženy mohl mít. A té jeho nové bych klidně došla říct, že pokud v něm vidí kasičku na prachy, tak se dost spletla, a dát jí najevo, že to kde jsi teď ty, brzičko pocítí i ona, jen co bude na mateřské a bez příjmu. Ať si dobře rozmyslí co chce - tatínka na 1/3 úvazku a 1/3 příjmu???

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.