| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

zní to opravdu nebezpečně, je dobré, že si to alespoň uvědomuješ
nemůžeš navštívit odborníka, ať se problém včas podchytí ?
nic jiného ti tady asi nikdo neporadí

mne napadá jen, zkus ještě sama slevit ze své diety, začít jíst normálně, pochutnat si na něčem co máš ráda (v neděle do cukrárny) apod., vynechat extra kalorická jídla, noční jezení atd., a třeba budeš mile překvapená, že kila nahoru nijak dramaticky nejdou a cítíš se líp a normálně v životě funguješ (ono jen to, že doplníš živiny by mohlo pomoci)
já jak mám (mívala jsem kdysi před 15 lety, taky jsem tak trochu blbla s dietou) pod určitou hranici váhy, tak jsem byla jak mátoha, musela jsem přibrat pár kilo a bylo to OK (tělo to prostě nezvládalo)

jestli to sama nezvládneš, začít normálně jíst i za cenu toho, že pár kilo přibereš (nevěřím, že při normální zdravé stravě bys nabrala zpátky 15kg, tak možná 2-3kg a to za duševní i fyzické zdraví určitě stojí) tak asi fakt nejlíp rychle k nějakému odborníkovi

a až přibereš pár kilo, tak zase budeš mít sílu na jiné věci (budeš mít chuť do pohybu) a uvidíš bude líp~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.