| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No nevím jak na povlečení, ale nám se stalo toto. Dcera přinesla vši ze školky, setkala jsem se stím poprvé, udělali jsme odvšivovací kůru, pak jsem odstraňovala ručně hnidy pomocí pinzety, má dlouhé, ale jemné vlásky takže všiváček neměl šanci hnidy zachytit. Ok. Dceru jsem odvšivila, všechno vyprala, povlečení, čepice, i bundu, vysála sedačku. Jediné co jsem nevyprala byli plyšáky. Dali jsem je pouze stranou. V domení, že vši tak dlouho nepřežijou. Po třech týdnech jsem si na plyšáky vzpoměla při úklidu pokojíčku a dala jim je zpátky do postele. Kontrétně je znárodnil syn. On je plyšákovej. Druhý den ráno při snídani, kdy jsem dělala, pravidelnou kontrolu hlav, na jednou koukám a syn na hlavě hnidy. Já mylsela že mě trefí. Tak jsem hned šla stáhnout povlečení z jeho postele, a on měl za úkol přinést všechno co tam měl malý polštářky, plyšáky, začal si je dávat do koše na prádlo a na jednou huláka mami mě tu něco skáče to je asi veš jak hrom. ( Ta potovra byla opravdu v zapomenutém plyšáku, konkétně to byl háčkovaný plyšák dcery.)Doteďka vůbec nechápu jak tam tak dlouho mohla přežít. Plyšák byl háčkovanej, a jako výplň měl něco jako vatu. Jsou to necelý 2m nazpátek.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.