| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

A)
1)Snazila bych se dal pusobit i na otce, ale chapu ze u nekterych je to jako hrach na stenu hazet.
2) Deti bych pravidelne odvsivila pred odchodem k otci a po prichodu od nej. Mam dobrou zkusenost se silikonovym olejem. Jestli maji dlouhe a huste vlasy tak pocitam s dukladnou prohlidkou na hlavu nejmin 2h, podle toho jak by se mi to hodilo casove by to pripadne vedlo k tomu, ze by v obdobi vsi k tatovi v patek prisly o 4h pozdeji a v nedeli odesly o 4h driv (v zajmu deti, aby byly bez vsi a vyspale).
3) Detem bych vlasy neustale zapletala a aplikovala tea tree oil, mam s tim dobre zkusenosti. Taky bych prubezne pripominala, at hlavne nedavaji s ostatnimi detmi hlavy dohromady (teoreticky mozny prenos "z vedle lezici cepice v satne" atd. povazuju za dost marginalni problem).
4) Strihat deti by se mi teda velmi nechtelo, leda ze by ony samy rekly ze je pro ne to vecne odvsivovani prilisna pruda a ze jim za to ty dlouhe vlasy nestoji.
5) S kamaradkou bych to probrala, snazila bych se hledat spolecne reseni jak predejit prenosu (co pro to muzeme udelat my i oni - napr. ten tea tree, a stykat se vic venku kde deti litaji a ne doma kde se spis shluknou s hlavama u sebe).

B)
1)Resila bych s kamaradkou oboustrannou prevenci, prip.metody odvsiveni - tea tree a poradne zaplest, ev. se stykat venku a v cepicich.
2)Strihani deti povazuju za rozhodnuti ktere maji udelat rodice (prip.jini nejblizsi) a deti spolecne, a nikdo jiny je k tomu nema co nutit. Rozhodne by me nenapadlo si klast ostrihani jejich deti jako podminku dalsiho vidani se.
3)Taky bych zvazila pravdepodobnost ze me deti chytly(chytnou) vsi zrovna od teto rodiny, nebo kdekoli jinde.
4) Podporovala bych nadale styk deti, ale snazila se minimalizovat riziko prenosu. Teprve pokud by i tak me deti znova vsi prinesly (a ja byla presvedcena ze zrovna od tech kamaradcinych), a celkove uz bych byla z odvsivovani extremne vynervena (treba proto ze se vsi fakt stitim), rekla bych kamaradce ze to je pro mne takhle prilis narocne a nestoji mi to za to. Ze se s nima rada budu dal vidat az budou bez vsi, a do te doby si muzeme - my i deti - treba volat nebo psat.
5) Pripadne bych se snazila najit jeste nejake dalsi reseni, ted namatkou me napada ze jestli je kamaradka tak zbehly odvsivova svych dlouhovlasych deti, treba by se slo dohodnout ze pri tom vzdycky sfoukne i to moje :-)

A+B: Kdyby slo o opravdovou kamaradku, snazila bych se najit zpusob jak se dal vidat tak, aby to bylo pro nas obe i deti co nejvic v pohode.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.