| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ty brdo ja jsem na to skoro zapomnela....

Prijela jsem delat au-pair v UK, bylo mi 18 let, par tydnu predtim zemrel otec maminky deti, o ktere jsem se starala, takze jsem ho nikdy nepotkala, mluvili o nem jako ""Gran dad"".

Gran-dad byl zpopelneny a cela rodina vcetne me jeli do Irska hodit jeho popel do more. Jela taky babicka z druhe strany, byla to uzasna stara pani, moc jsme si rozumely, proklabosily jsme spolu hodiny a hodiny, nasmaly se...Jeden vecer sli rodice deti vecer ven a my jsme s babickou kecaly, ona otevrela nejakou whiskey a celkem jsme se pripily...babicka filosofovala nad otevrenou urnou a ze srandy jsme se domluvili, ze az umre ona (nebo ja) dame si vedet,co se pak deje.

(Jo,cast popelu spadla na koberec a my jsme Grandad povysavaly ~f~~t~)

Za 6 mesicu bohuzel babicka necekane a tragicky umrela...Nejdriv byla nekolik tydnu v komatu, dost me to zasahlo...Pak umrela a den pred pohrbem se mi zdal velmi zivy sen, byl podvecer a ja jako obvykla varila, deti pomahaly, pak si sedaly ke stolu a najednou prisla babicka, uplne jsem zapomnela ze uz nezije, sla jsem ji jako normalne obejmout, ona byla malinka a krasne vonela, a jak jsem se objimaly, tak me pevne drzela a zaseptala ""Je tady krasne a Jim vsechny pozdravuje"".

Rano jsem se snu nemohla zbavit, porad jsem ji citila, slysela..no ale to je u zivych snu normalka..Pak jsem vypravela mamce deti a nahlas se smala kdo je asi Jim..az mi ona rekla ze Jim byl jeji otec ktery nedavno umrel...

No, ona si byla jista ze to sen nebyl, ja nevim, kazdopadne zajimavy zazitek.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.