| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Duše toužící po pozornosti přece tu pozornost může dostat, i když je tvář "ošklivá"~d~. Nebo zkoumáš jen pozornost jako žádoucího "sexuálního objektu"? Nebojím se toho, že nebude žádný chlap, co se na mě koukne se zalíbením, protože jsem zestárla. Plus mínus mám pořád stejné procento pozornosti jako "zamlada". Mužům i o dost mladším se líbím, i když nejsem žádná krasavice. Svou ošklivost jsem přijala už daleko dřív, to proběhlo v pubertě, kdy jsem se musela smířit s tím, že mám malý prsa, záda jako profesionální plavec, hrubé mohutné ruce jako dlouho pracující zemědělec, velké nohy, krepaté vlasy neurčité barvy, pleť samou nepěknost (akné budu mít asi i až mi bude padesát, nechápu to). Přijala jsem se až díky řadě chlapů, se kterými jsem něco měla nebo kterým jsem se opravdu líbila a líbím, a kteří mi to dávají najevo, i když se mnou nic jako se sexuálním objektem nemají a mít nebudou, ale ta pozornost je hmatatelná jak v úsměvu, tak v pohledu a v chování. A až žádný takový chlap nebude, tak to asi pozornost už nebudu potřebovat:-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.