| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kambalo, já šla dělat autoškolu až jako dospělá, jednoho večera jsem se rozhodla v hospodě u piva s kamarády........a protože jsem v té době hodně pracovala, hledala jsem nějakou přizpůsobivou autoškolu ( ve smyslu časové flexibility) ......protože jsem před tím auto nikdy neřídila, nikdy mě auta nezajímala, nevěděla jsem ani, který pedál je který.....takže jsem se to fakt chtěla naučit....

A i když jsem se těmito slovy poptávala po kurzech, řekla mi jedna autoškola u nás ve městě, (mmch ta nejznámější) že chodit nemusím, že se to nějak udělá , že mi ty odježděné / neodježděné hodiny potvrdí i bez docházky.....

......takže jestli to takhle nebo podobně chodí i jinde, nedivím se, že pak mají řidiči obavy......


.....přeci je to mají v té autoškole naučit alespoň do té míry, aby je zbavili paniky a toho největšího strachu.......tím ovšem nemyslím respekt, ten je samozřejmně třeba.


Jestli pak ty autoškoly někdo kontroluje.....

Jedna kamarádka měla učitele takového magora.....ale to by bylo na dlouhé povídání....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.