| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Řidičák jsem dělal ve třiceti (v Brně) a začala řídit ve čtyřiceti (na vsi), prostě jsme se přestěhovali na vesnici a auto jsem mít musela. Manžel řekl, že na mě nemá nervy, a tak jsem jezdila sama (do obchodu, do zahradnictví atd.), kde jsem zvládla základ bez stresu (když mi to chcíplo na křižovatce, tak to auto a traktor za mnou počkali). Za měsíc už jsem musela vyjet do Brna, což jsem měla děs v očích, ale šlo- pomohlo mi to, že Brno znám. Ale nejvíc mi pomohlo to, že jsem jezdila sama a nikdo mi nepomáhal- z průšvihů jsem se musela dostat sama, i když jsem po 14 dnech ježdění pověsila auto sousedovi na zídku od garáže. Tak jsem se seznámila s místními automechaniky- dodnes se mnou vzorně spolupracují. Když mi někde umře auto, tak za mnou přijedou a opraví, hlídají mi technickou a na mrtvici byli jen jednou- když jsme dva měsíce jezdila se zničeným ložiskem na kole. Když si otřeli pot z čela, tak mi vlídně sdělili, že kdyby se mi něco nezdálo, mám přijet hned- a pokud zavolám, tak na mě v servisu čekají i do devíti večer, než přijedu z práce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.