| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Strach jsem překonala, protože jsem "musela". Nejdřív v práci, musela jsme občas na místa, kam nebylo reálné se v potřebné době dostat veřejnou dopravou. To ovšem bylo dost kamikadze jízdy, třeba jednou za měsíc až dva, měla jsem z toho děsný nervy, mnohem větší, než z jednání, na které jsem jela, i když tam šlo často o statisíce korun i víc. Moc dobře jsem ale už na zpáteční cestě (třeba po 300 a 400 km), že kdybych jezdila víc, dostanu se do toho. Ale svoje auto jsem neměla a "donutilo" mě až to, že jsem se i na mateřské chtěla věnovat svému sportu a tréninky nešlo časově stíhat jinak, než autem (kdyby to šlo, jezdila bych raději 45 minut MHD než 20 min autem). Takže věř tomu, že se v nejhorším pořádně rozjezdíš až po přestěhování, i když by bylo dobré dělat pro to něco už teď. Že máš jezdit raději sama, už ti psala fůra lidí. Pokud jde o tu dálnici, tam bych doporučila, nejdřív si najít nějakou "normální" pěknou, rovnou silnici mimo město, kde se dokážeš (třeba až na několikátý pokus) rozjet na 90 a na tu rychlost si trochu zvykneš. Jízda na dálnici je jednodušší než na nějaké klikaté silnici v lese nebo mezi stromy! Na rychlost si většinou zvykneš postupně, to se neboj. Ale tedy jak píšeš, že pořádně nedosáhneš na spojku, to si tedy neumím představit. Nejde s tím něco dělat, nemůžeš mít jiné auto? To přeci nemůžeš pořádně dosáhnout ani na brzdu, ne??? Já jsem velká, tak si to neumím představit, ale přijde mi to nebezpečné :-(

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.