| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Můj přítel je pozdní dítě - jeho mamce bylo 40 když se narodil. Ale vše bylo ok, akorát musela absolvovat genetické testy, což bylo tehdy náročné, ale jinak bylo vše naprosto bez problémů. Dneska jeho mamince táhne na 70 a je to stále neskutečně vitální paní - řekli byste jí o 10 let méně, přestože již oficiálně je v důchodu tak učí.... Ano, otce už nemá, ale v důsledku úrazu při sportu, který se může stát člověk i v 25....

Myslím si, že to může fungovat, každý by si to měl rozhodnout sám. Jinak pochybuju, že by dnešní čtyřicátníci byli v 65 v důchodu ;) Spíš budou stále ještě pracovat )pokud se bavíme o běžných kancelářských postech). navíc každý nemá to štěstí, aby včas narazil na toho správného partnera - přítelova sestra měla 1.dítě v 41, protože předtím nebyla ok zdravotně anebo neměla vhodného partnera. Měla tedy zůstat bezdětná? Já sama bych ráda dítě do 35, ideálně už kolem 30. Ale je to těžké, kor když studujete doktorát, potřebujete nějakou praxi etc. Zpětně si říkám, že ideální čas na dítě byl v 25 (odbýt si to při škole), ale to jsem jaksi neměla s kým ;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.