| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bouřko, musím dát za pravdu své PA v tom, že je nejlepší věřit miminu, že to načasuje správně. Logisticky vzato se naše druhé i třetí dítě narodilo zcela ideálně. Potřebovala jsem od ní jasnou odpověď, co bude, když budu rodit v sobotu, kdy ona pořádá seminář a bude na něm i PA, kterou jsem si domluvila jako náhradní. A ona mi řekla, nebojte se, nechte to na něm, no dítko se narodilo v pátek večer. Když se blížil třetí porod, ani jsem neměla promyšlené a zajištěné varianty hlídání, protože možných situací bylo tolik (kdy budu rodit - zda všední den nebo víkend, zda ve dne či v noci, ve dne zda dopoledne = syn ve školce, co s dcerou?, kde - doma, nebo bude třeba jet do nemocnice, když ano, proč a jak rychle - zda bude možné jet do vybrané = daleko, nebo to bude akutní a pofrčíme na Vinohrady...). A klouček se vyloupl víc jak týden před termínem a využil toho, že jsou starší sourozenci s prarodiči na horách. Ale dal mi lekci trpělivosti, to zase jo, a já jí dost neměla a málem to zhatila. Děti jsou úžasně moudrá stvoření, čím mladší, tím moudřejší ~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.