| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Potkala jsem skvělého chlapa. On ženatý, já vdaná. Znali jsme se 13 let, pracovala jsem v jeho firmě. Nejdřív jsme si začali jen psát, povídali si, já byla v manželství nespokojená/18let víkendové manželství/, jeho manželství též nebylo právě ideální. Pak jsme se zamilovali a začali plánovat rozchod s dosavadními partnery a společnou budoucnost. Scházeli jsme se rok a půl, všechno bylo krásné, on tlačil na to, abychom co nejdříve byli spolu. Nakonec jsme se dohodli, že doma všechno řekneme a začneme od letošního roku spolu. Doma manželce sdělil, že se s ní rozchází, nicméně druhý den, když jsme se sešli mi řekl, že vše vzal zpátky, protože jejich děti/19 a 24 let/to špatně snášely a brečely. Tak se prý manželce omluvil a mě řekl, že počkáme půl roku, až dcera odmaturuje.
Asi po 14 dnech se ale od manželky odstěhoval, prý definitivně. Opět začal plánovat společný život se mnou. Já jsem se na to rozešla s manželem, podali jsme žádost o rozvod.
S přítelem bylo vše ok, ještě o víkendu se mnou plánoval společné bydlení, vybavení bytu, dovolenou. V neděli večer mi napsal, že se sešel s manželkou a měl takové divné řeči...Že je zoufalá, že uvažoval že by odešel od nás obou, jestli moc nespěchám na rozvod s manželem atd. Pohádali jsme se kvůli tomu a v pondělí mi suše oznámil, že se se mnou rozchází, protože jsem cholerická, nedá se se mnou žít, nehodíme se k sobě a víc se mnou nechtěl diskutovat/zajímavé je, že ještě o den dříve mluvil úplně jinak/. Prý už ho nemám kontaktovat, společnou budoucnost pro nás dva už nevidí, ale nemá prý problém s tím, abych pro něj dále pracovala. Hned druhý den jsem dala samozřejmě výpověď. Vůbec si nedokážu vysvětlit, co za jeho chováním stojí, on sám pořád mluvil o tom, jak bude skvělé až budeme spolu, jak se na to těší a pak když přišla ta možnost, realita, tak to absolutně nezvládl.Je mi to moc líto. Podotýkám, že nikdy jsem si s nikým tolik nerozuměla, měli jsme si pořád co říci, společné zájmy, podobné představy o životě, prostě já měla pocit, že tenhle je prostě ten pravý pro život.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.