| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jéé, tak to jsi mě tedy dost zaskočila, ale já jsem si myslela, že je to normální uvažování.. Úplně obecně nevím, jestli funguje takový to "když budu pomáhat starým a nemocným atd., tak se mi to někde vrátí" (ale nesměj se, netvrdím, že to platí, ale chovám se tak (asi naivně), že to platí.. Ale v tomto případě mi to přijde do očí bijící. Takto zakladatelka si myslela, že oni dva jsou ti praví, kteří se měli potkat a že on jí nikdy nezklame.. protože manželku zklamat mohl, protože si nebyli souzení. Mno, a já si myslím (čistě hypoteticky), že to si kdys myslela i jeho manželka.. A jestli nebude s ní či manželkou, tak si to nějaká další (možná jedna z nás, co to tu čte a nebude vědět, co bylo) bude myslet taky. A ano, dalo se tomu zabránit hned v začátku. To nechci radit, napíšu jen sama za sebe, že bych nebyla s nikým, kde to nefunguje (zkušenost). Kdyby měla volné ruce hned v začátku vztahu, tak si mohla říct, pojďme to zkusit, nebude spolu žít, já jsem sama, jestli budeš taky sám, jdeme do toho.. A ano, dovedu si představit, že to v životě není jednoduché, ale mě ten 1,5 přijde strašně moc. Já sama jsem zjistila něco nečekaného o člověku nejbližším něco nepříjemného po 10 letech (a fakt bych předem neřekla, že se mi to nemůže stát). Já si dovedu představit, že zakladatelce to mohlo na bází mileneckého vztahu fungovat třebas dalších 5 let.. Nebo by po 10 letech napsala zde, co mám dělat, vím, že nikdy od rodiny neodejde, ale já ho miluju.. a To všechno, protože ho nezažila v nějaké zásadní situaci (kterou máme každý "někde" jinde) nebo naopak v reálném nevysněném světě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.