| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já bych do toho nešla. Nevíš jaké bude miminko, třeba nebudeš celé noci spát a tohle přinese tobě, dítěti i miminku jenom stres. Můžeš taky klidně dosáhnout toho, že si dítko školu zoškliví předem. Já jsem jednou v takové přípravné třídě byla, samozřejmě se to nedá paušalizovat, u vás to může být jinak. Ale mě přípravka na jedné pražské škole úplně odradila. Byli tam hlavně cizinci co neumí česky a děti které se nedařilo zapojit vůbec, jenom tam leželi na zemi, navíc jich tam bylo 12, což mi připadá strašně moc. Takže na takové dítě, které má problém jako tvoje, by tam asi moc času učitelce stejně nezbylo. Jak tu někdo radil, já bych na tvém místě zkusila hrát si na přípravnou třídu doma poté, co přijde ze školky. Než porodíš můžeš si vše připravit, zjistit si jak to v přípravkách chodí, opatřit si pracovní listy apod.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.