| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Souhlasím s Qwerty, vidím to stejně.
Jinak můj syn kreslil postavu na běžném zápise, samozřejmě postava byla prohlášena za odpovídající vývoji 4 letého dítěte. Naštěstí pan doktor, /skutečný lékař medicíny, nikolik jiné vědy/ byl velmi starý pán, který má vnoučata v Anglii a říkal, že tyhle děti, které vyrůstají v jiném prostředí než je jejich mateřský jazyk, můžou mít problémy v jiných oblastech. Tady si o nástupu do školy rodiče rozhodují samotní, pouze dostávají doporučení. Takže pofrčí do školy. Hned následující den mi sdělila paní ředitelka ze školky, že jako jediný ze školky umí číst-naučila ho to starší sestra. Takže jsem přestala váhat, protože mě to přeci jen trochu nalomilo.
A jinak je to samozřejmě blbost, protože pokud se někdo nevyvíjí předepsaným způsobem, což se děje zřejmě velmi často, tak to neznamená, že by neměl mít nárok na školní docházku. Že si to paní čitelky zjednodušujou a chtějí mít ve třídě jen samé nadané děti je věc druhá. To jim teď trochu udělalo čáru přes rozpočet rozhodnutí místní vlády, že i všechny děti handicapované budou chodit společně s ostatními dětmi do běžné základky, doposud byly totiž vychovávány v internátních školách, což se přestalo líbit rodičům.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.