| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Podívej, Vendetto, možná si myslíš, že děláš kdovíjak záslužnou činnost, když mě tu hodnotíš.
Hodnoť klidně, já vím, jak co mám, takže se mě nemůžeš nijak zle dotknout ~d~.

Jen si myslím, pokud máš opravdový zájem s množírnami něco udělat, obráť tu svou velikou aktivitu jinam - třeba zjisti, kde jsou opravdové množírny, jak v nich pejsci a kočičky žijí a pokud to bude zlé, postup to dál. Prostě prevence tam, kde je to potřeba. Jenže to už je asi větší problém, než tu vykřikovat nějaká hesla....

Já vyrůstala na vsi, takže vím, jak se tam jednalo se psy a kočkami (a že to někde trvá i dnes a kočky a psi nemají hodnotu, takže věřím, že tihle se do útulku dostávají nejčastěji), jak povětšinou žili a žijí...někteří příbuzní mi tehdy posměšně říkali "kočičí máma". Psi uvázaní u boudy od štěněte po smrt...vyhublé kočky s miskou mléka denně, koťata házená do ohně nebo do vody....

A jestli tě to uklidní, útulku pomáháme finančně spolu s dcerkou (ona z brigád), protože ta má stejné názory jako ty (akorát ve svých 15ti už ne tak radikální ~;) a útočné, dostala se do takové normálnější fáze).
Dcera nabízela i pomoc fyzickou - byla odmítnuta, že ji v našem útulku nepotřebují, kočky tam mají cca dvě.

Spíš jsem tuhle viděla fotky z kožešinových farem a tam by fakt člověk zaplakal...takže myslím, že ty u "mé kauzy" opravdu pláčeš na špatném hrobečku a na ty opravdu problemtické věci si netroufneš, nebo víš, že bys neuspěla.

Pokud se mýlím a staráš se opravdu o problematické velkochovy, pak se omlouvám a vyjadřuji ti úctu a vděčnost, že se do toho někdo pustil a že to myslí vážně.

Snad jsem ti vše vysvětlila :-) a přeju všem domácím zvířatům, aby vyrůstala a žila v dobrých rukou ~x~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.