| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Samozřejmě, ale pokud někdo setrvává v pozice milenky několik let a čeká, že se něco změní k lepšímu, pak ta pravděpodobnost zcela jistě klesá. Nutila nenutila odejít manžela od manželky, tím setrváváním v takovém vztahu ho jen podporujete dál lhát a podvádět. Vy jste krok udělala, pozdě a s dobrým úmyslem, ale udělala. Ovšem čekat, že on udělá to samé je blbost. Tu situaci co jsem tu popsala také nepodporuji. Nedala bych to a ani bych takhle žít nechtěla. Jsem emotivní,zásadová žena a po celou dobu vztahu (15 let) svému muži dávám jasně najevo, že bych mu nevěru netrpěla a já sama na to nemám žaludek. Ovšem vlastně v takové situaci jste byla .. jen s tím rozdílem, že teď má milence i manželka od svámi podváděného manžela ... však on spal s váma i s ní nebo snad ne ? Snažím se vám jen naznačit, že každá akce má nějakou reakci ... nemyslete si, manžel kamarádky, co jsem tu psala jejich příběh, začal na svou ženu žárlit, poslední měsíc se rozešel se svou milenkou (sama je vdaná a má děti) dost nedůstojně a zdržuje se doma teď v nevoli své ženy, která by chtěla se svým milence trávit víc času ~2~ a asi nejhůře to teď bere jejich okolí ... vždycky byla kamarádka chudák, všichni o záletech jejího muže věděli, ztratil všechny své přátelé (protože skoro s každou holkou svého kamaráda si něco začal), ale teď jsou za blbce oba a navíc jim to řeknou i do očí ... a to se snáší mnohem hůř, než machrování, že vede někdo paralelně dva vztahy a má tolik sexu, kolik si řekne ~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.