| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Asi ti můj názor nepomůže, ale nedá mi to.
Nebyla jsem v situaci, ve které jsi ty s dcerou, ale s čistým svědomím můžu říct, že antidepresiva bych dítěti nikdy nedala. Podle toho, co píšeš, je to následek nemoci. Tyto léky ten následek pouze tlumí, kryjí, ale neléčí. Jen to možná nebude tak vidět, ale pořád to tam bude. Navíc ty léky se dětem předepisují JEN u obsedantně kompulzivní poruchy a ne u panické poruchy.
Zkoušeli jste s malou jiné možnosti? Jakékoli neinvazivní-zajít k příčině potíží a od toho odvíjet uzdravení? Vím, že je to běh na dlouhou trať, ale za uzdravení to stojí. Napadá mě, jak to bude za rok? Za pět let? Bude dcera už nastálo na lécích? Nebo až se začnou vysazovat, bude trpět nějakými abstinenčními příznaky? Jak to zvládne třeba v kombinaci s tím, že se úzkosti vrátí?
Nesoudím, nehodnotím. Jen bych chtěla poodkrýt i jiné možnosti než chemii a "léčení" místo uzdravení.
Držím palce~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.