| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Prosím Tě - k dítěti se významně vstává v případě nějaké nemoci, jinak ho vezmu k sobě do postele a je klid. Chvíli rostou zuby, občas nějaká nemoc, ale jinak nějaký výrazný problém se vstáváním teda nebyl"

Buď ráda, že jsi měla bezproblémové dítě. Dcera byla v tomto taky zlatá, ale syn (v létě mu budou 3 roky) se v noci budí od narození, řve, dožaduje se mojí přítomnosti. V posteli ho vedle sebe nesnesu, já se s ním prostě nevyspím. Teď už jsme ho konečně přestěhovali do dětského pokojíčku a zatím je to pro mě ještě horší, protože musím chodit větší dálku. Průměrně je to tak 2x za noc. A v případě nemoci je to fakt masakr, to jsem vzhůru třeba i po půl hodinách. V podstatě jsem se přes dva roky pořádně nevyspala, mám takové tušení, že už to odnáším i zdravotně. V případě mimina je na to organismus tak nastavený, že se k dítěti vstává, ale v případě skoro 3-letého dítěte je to už vyčerpávající. Takže pro mě je momentálně představa dalšího těhotenství spíš noční můra (je mi 36). Ale kdyby se tak stalo, nejspíš bych se s tím nějak musela smířit, na interrupci bych nejspíš nešla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.