| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pafča-doufám, že tě můj příspěvek nepobouřil, neurazil. Nebyl tak myšlen.

Děkuji všem, kteří mě pochopili, kteří nepotřebovali zaobalovat slova, kteří ví, o čem jsem psala v prvním příspěvku.

Ostatní, kteří měli ironické poznámky-NIKDY bych svému DÍTĚTI nedala AD. Co vás na této větě pobuřuje? Je to moje přesvědčení, moje volba. Nechápu, kde se ve vás bere tak nízká tolerance k volbě druhého, navíc pokud se vás osobně netýká? Nenavážela jsem se do zakladatelky-to jsem jasně napsala, že nesoudím. Byl to čistě jen můj názor. Moje volba.

A taky neočkuji, respektive od poslední MMR. A víte proč? protože dcera měla takové neurologické reakce, které byli lékaři elegantně zameteny pod koberec.. např. noční děsy od první MMR do cca pěti let, závratě-nesešla ze schodů bez držení za ruku, motání hlavy, bezprostředně po MMR neuvěřitelně zoufalý pláč, který nešel zastavit. Návaly agrese, návaly sebelítosti. Nevěděla jsem, dokud jsem nedohledala informace, protože dr na takovou věc jako jsou neurologické reakce jaksi neupozorňují. A další "lahůdky"-projevil se ekzém po hexe, kdy měla tvářičky do krve, alergie na některé potraviny a pyly /v rodině to není/.Po debatách s naší dětskou mi sama uznala, že se budeme bavit jen o přeočkování proti tetanu a to ještě podle protilátek.

Byla jsem s ní u poradce Joalis, dostala dohromady 7 druhů kapek na cca půl roku. Po měsíci byla vidět změna. Možná jsme měli štěstí, možná to bylo ono otřepané věř a víra tvá tě uzdraví... je mi to v podstatě jedno. Mé dceři se zdravotní stav zlepšil o 90% a jsem za to vděčná.

Co by bylo, pokud bych s těmi problémy šla k psychiatrovi? Asi vím, ale nikdy bych jí nenasadila takové léky.

Pafče přeji, ať najde pro dceru tu správnou cestu k uzdravení s minimem vedlejších účinků a ostatním cynikům přeji prozření a více pochopení pro jiné~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.