| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rišulko, já bych nehledala jen metodu, ale také člověka, kterému se dám do rukou. Hledala jsem a hledala bych dál hodně pečlivě a s těmi kritérii, jak psala Jasmin. Někdy se zadařilo, ale někdy jsem sáhla dost vedle - a to dokonce dvakrát.

Navíc to nesmí být věc-metoda, která se mi příčí nebo ji shledávám nebezpečnou.
Rozhodně též ne žádné regrese a minulé životy, musí to být pro mne pochopitelné a i rozumné.
Pro naše děti jsem vybírala hodně pečlivě a u nejmenších dětí jsem hledala hlavně alternativní lékaře, abych měla jistotu, že vědí, oč jde a dětem byť neradi nijak neublíží (s ekzémem miminka nám hodně pomohla homeopatka - beze zbytku se vyléčilo během 3 týdnů, a o pár let později s jiným problémem lékařka zabývající se čínskou medicínou, protože asi 5. ATB v pořadí nebyly nic platné).

Ale moje zkušenost - pouhá byť nejlepší metoda jako taková (jakákoliv) bez lidského přístupu nestačí, skoro bych řekla, že léčí i (nebo dokonce hlavně) ten lidský faktor, nejen "technika" sama.
Takže bych hledala člověka, kterému bych dala důvěru. Recenze mi nějak dávají zkreslené info i u různých výrobků, natož u lidí.

A co se týká metod - většinou je to ne nějaká úplně čistá-jednoduchá metoda, ale celý soubor - takže určitě nic tajného...spíš se to nedá jednoduše podat pár větami, aby to bylo srozumitelné a nezavádějící.

Další věc, co by si měli lidi hledající pomoc uvědomit, je - že ne každý člověk je beze zbytku vyléčitelný - ani lékařsky ani jinak. Prostě to tak někdy je, že člověk úplně uzdravit nejde...někdy jde spíš o to zlepšit stav člověka na maximum, co je možné. I tak je to veliká pomoc.

A ještě je asi potřeba zmínit - vybírat si metody správně - tedy antikoncepci neřešit homeopaticky a zlomenou nohu bylinkami. Je potřeba dobře zhodnotit, co čím vyléčit jde...u těch alternativ jde spíš o chronické (běžně neléčitelné) nemoci a psychickou nepohodu.
Akutní problémy nebo stav život ohrožující či nutnost chirurgického ošetření řešit moderní medicínou, tady je medicína určitě opravdu nenahraditelná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.