| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý den,

naprosto s Vámi souhlasím. Také jsem z toho rozhořčená a není to jen probém Rodiny, ale třeba i Modrého koníka, Emimina a dalších webů, kde se diskutuje. Je mi z toho smutno, protože tohle už není diskuze, ale útok na útok. Víte, řeknu to takhle: od svcýh 18 let jsem se potýkala s kroužkem zdravotních problémů: náběh na astma, náběh na žaludeční vředy, úzkosti, opakované angíny a tak pořád dokola. Prošla jsem nejední kolečkem vyšetření, vystřídala spoustu léků. pak přidala bylinky... Už jsem byla zoufalá a také jsem viděla spoustu podobně zoufalých lidí kolem sebe. Sestru, která málem zemřela při porodu, protoře měla preeklampsii, na níž se nepřišlo, synovce, který po očkování začal koktat, klepat se....

Potom jsem začala chodit s mužem, který se zajímal (aktivně zajímal) o zdravý životní styl. Změnila jsem jídelníček, chodila co nejvíc do přírody, bylinky užjsem nebrala jen tak nějaké směsi z lékárny, ale přesně si studovala, na co která je, a začala jsem se taky detoxikovat. Přítel tenkrát chodil do Joalisu, vím, žče teda ne přímo do té firmy, ale k nějakému terapeutovi, a já si pak našla jednoho tady v Praze. Kdykoliv KAMKOLIV tohle napíšu, nikdo nereaguje, ale začnou mi vypisovat, že to je podvod, začnou hházet špínu, mů jpříběh úplně ignorují a soustředí se jen na pomluvy - že je to podvod, že je to drahé, že to není medicínsky podložené....

Jenže já mám v obálce kopie všech lékařských zpráv a VÍM, že to pomohlo. Trvalo to 5 dlouhých let, ale pomohlo. Ano, vrazila jsem do toho několik tisíc, jenže kolik jsem dávala kdysi za antibiotika, za za směsi bylin, za drahé masti a za bonusové léky, které nebyly na předpis? A k čemu to všechno bylo? Ve výsledku, kdybych to sečetla, stojí mě to stejně a léčím se dodnes, takže možná i déle.

Nejsem odpůrce medicíny a alternativní fanatik. Vím, že někde je medicína zázračná. Ale stejně tak někde, a těch problémů je moc, je zázračná tahle metoda. JDe do hloubky, do kořenu problémů, a člověk pak zjistí, že si celou dobu myslel, ž emá náběh a astma, a měl jen v plicích spoustu zapouzdřených ložisek po prodělaných infekcích, na která antibiotika nezabírala, anebo mu poničil střevní floru lepek, na který sice není alergický, ale nedělá mu dobře, .... Bylo pro mě fascinující sledovat všechny cesty a pochody v mém těle a SLEDOVAT, jak se MĚNÍ.

Každý má právo se svobodně rozhodnout, proto nechápu, proč jsou lidé poslední dobou tak zlí a za každou cenu si snaží prosadit o své - možná jsou to lidé najatí firmami, možná jsou to závistiví doktoři i alternativci, kteří se bojí, že přijdou o klienty...

Nevím, mně pomohlo tohle. Joalis, bylinky, samozřejmě taky někdy antibiotika - třeba když jsem měla angínu - a pevná vůle. Jestli máte nějaký problém, zkuste se na to podívat, vím, ž emají terapeuty po celé republice. Našla jsem si ho tady: http://www.eccklub.cz/vCategory/25.html a chodila k němu, jak bylo třeba. Určitě jsou taky dobří a špatní, tak mrkněte do nějakých diskuzí, anebo vám ráda napíšu ke komu jsem chodila já (ale do soukromých zpráv - aby náhodou tu nezačali pranýřovat někoho, koho ani neznají). Ze začátku jsem chodila třeba jendou za dva měsíce, pak i jednou za půl roku,.. Někdy to šlo jako po másle, někdy,když jsem třeba čistila ta střeva, to pár dnů bylo náročnější, ale člověk vydrží všechno, když vidí, že se konečně něco děje.

Držím moc a moc palečky a stejně jako Vy věřím, že diskuze se opět vrátí do starých kolejí.... A dejte vědět, jak jste na tom, jak se vašemu dítěti daří a jestli mu ta detoxikace pomohla, anebo co nakonec pomohlo... ~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.