| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Buchli, pro tebe je celostní lékař hovadina a stavíš ho na úroveň kartářky???
Aha ~8~~8~~8~ proto pořád tedy ty tvé řeči o ezoterice.

Já - tedy ta kráva - nebo jak jsi mě to nazvala v předchozí diskuzi - jsem jedna z těch, co stávala nad postýlkama našich dětí s pocitem selhání a s pocitem, že mám (a doktoři, na které jsem se obracela s plnou důvěrou) prázdné ruce. Že nevím, co dál...Ne že to mám vyčtené, mám to odžité. Jsou to mé osobní zkušenosti. A dala bych nevímco, aby byli mí blízcí milovaní lidi zdraví.
Možná máš štěstí, že ti medicína vždycky pomohla.

Můžeš mě samozřejmě nazývat, jak chceš a myslet si o mně, co chceš...ale já (píšu o sobě, protože nesoudím jiné a nepřemýšlím za ně a nevím, jak to mají oni) se nechci vzdávat naděje, kterou mi pár studovaných lékařů párkrát vzalo hned na začátku a chci být co nejzdravější.
Mou první volbou je ale vždy lékař!!! Do alternativy sáhnu, když není východisko :-).

Jestli ty máš úzké tunelové vidění, které se neodchýlí ani kouskem stranou, nikdo ti ho nebere...ale ty neber druhým hledání něčeho, co jim může pomoct (nemusí).
Já vím, že máte v rodině lékařku, která pro vás určitě udělá první poslední a asi je velmi dobrá, jenže druzí lidi to tak třeba nemají. A tak hledají svou cestu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.