| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Buchli, pleteš si asi jména nebo blbě čteš (anebo se blbě vyjadřuju já:-), to je taky možný), protože jsem ohledně AD nezpochybňovala nic, psala jsem, že jako poslední volbu bych je použila taky, pokud by nebylo zbytí....zpochybňovat bych si to nedovolila ani v reálu a už vůbec ne přes net.
Ovšem že bych se snažila tomu všemožně vyhnout, to ano, to naprosto v každém případě - zvláš´t u děcka. Psala jsem, že se nám to v rodině daří ustát, protože jsme je ZATÍM nikdo nepotřeboval. Ale nikdy bych neřekla, že nikdy...to nikdo nemůže vědět, co se ještě stane. Navíc zakladatelka psala, že vyzkoušela i jiné možnosti...takže asi nebylo zbytí ~d~.

A pokud jde o A. - tak myslím si, že zrovna Cimbur říkala něco podobného ohledně klidu maminky a péče v nemocnici a rychlosti uzdravování (ještě jsem psala, že sama bych měla problém zůstat v nemocnici naprosto klidná a pozitivní) - a pokud jde o psychickou pohodu - Ananta psala, že se stěhuje, co pamatuju...tedy že dělá nějaké změny, a ty mohu být spouštěčem k onemocnění. S tím taky lze souhlasit, ne?
To, že je malé dítě silně navázáno na matku a odsledovává reakce, to je snad běžně známé.
S ledvinami a vztahy mám i osobní zkušenost z dětství :-)...a další. Ne vyčtené, osobní - ovšem samozřejmě nevím, jestli to na A. sedí...byl to návrh k zamyšlení. Psala jsem slovo NĚKDY souvisí...ne že musí souviset. Rovnítko tam není.
Jestli jsi vnímala něco jiného, tak to tak nebylo myšleno. A. vůbec neznám, nevím, jak žije, tak bych si nedovolila HODNOTIT, neznám přece přesné souvislosti, ty zná ona...a mně se prostě vyplácí se nad souvislostmi zamyslet.

Jinak - je zvláštní, že se tě to mé psaní tak dotýká, protože jsem tu četla za tu dobu už moře reakcí na nějaké téma typu nevěra, sebevražda, bezmoc a zklamání v těch nejhorších lidských chvílích - typu, že by si pak dotyčný snad nejraději hodil mašli...nebo se zahrabal pod zem....kolikrát jsem si říkala, aby někdo někoho nedohnal třeba k sebevraždě, jak hnusné ty reakce jsou...

Takže - klid, prosím.
Asi radši skončím diskutování, pokud máš něco osobního, písni mi na mail, protože jinak tu zas zaplevelím(e) diskuzi tím, co se nepatří.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.