| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Doprčic mám takový vztek, tedy na tu recepční, že až se trošku zklidním napíšu opravdu stížnost (pošlu emailem, dostane se to k ní, po té pošlu písemně, objednaná jsem za týden, hurá, tedy ten příští týden, je konec mé čekací dvouměsíční doby :) Zubařka je poklad, jako jediná má trpělivost s dcerkou, která má abnormální hrůzu u zubařky, dokonce si ji pozvala třikrát jen na posezení na křesle, aby se na všechno podívala, a pak šla domů, a až na počtvrté ji vrtala zub (stejně ji dcerka kousla :/ ale prostě dcerka má kazivé zoubky ať děláme co děláme, dcerka 600 Kč, nedávno rovnátka, a moje plomba 1000Kč, a mám cca 5 kazů v puse (dlouhodobě) a tak jsem minulý rok dávala jen dcerku, protože jsem na sebe prostě neměla, a tento rok jsem chtěla vyřešit aspon dva moje kazy, ale teď mi do toho zase vlitla kastrace kočky 1200Kč, kyneziologie dcerky 700Kč a sice bych tu 1000Kč měla, ale zase uberu z jídla. jednoduché, a proto ta nemožnost zjistit, zda dělá ty podrbané plomby zdarma, a domluvit se s doktorkou předem, aby mi nemohla říct, že nemá materiál, a abyse ke mně někdo choval jak ke šmejdovi, mě prostě vhání slzy do očí. nebudu to dál ,řešit, zaplatím 1000kč, a s dalším kazem ůůjdu asi až v říjnu, protože za měsíc a půl jde dcerka. recepční je kráva, a doufám, že karma funguje.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.