| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, s těmi kvalitními materiály je to asi tak. Mám kamaráda a ten má kamaráda jednoho nejmenovaného jednoho z nej zubařů v krajském městě s pobočkami okolo tohoto města a pěkně zazobaného, město nebudu jmenovat, ale bydlím poblíž... a ten můj kamarád když mi sděluje, jak si zubař objednává "náhradní díly" nově v Číně, odkud je má za "korunu" a prodává je stále za majlant, protože pacient prd ví... tak nějak už si opravdu nedělám iluze o tom, že by člověk, který zaplatí třeba i 5000 Kč za super zdravou plombu - tak ji opravdu dostane, žel.
Plomby když už, tak si dáváme plombu amalgánovou prý nějakou asi lepší? nevím... za příplatek pouhých asi 200,- Kč - v ceně je i injekce od bolesti... naše zubařka (velmi dobrá) ji doporučuje raději než porcelánovou kvůli trvanlivosti...
Kontaktovala bych pojišťovnu, jak máš postupovat v případě, kdy Ti odmítají poskytnout tuto službu a hned bys věděla, jestli jsi skutečně v právu a nebo se rozčiluješ zbytečně ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.