| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jako dítě jsem jezdila po závodech a jezdil s námi jen trenér. Táta se byl podívat, jen když byl závod v našem rodném městě, mamka nebyla nikdy. Nijak jsem to nebrala jako újmu.

Se svými dětmi jsem byla odhodlaná jezdit, ale nebylo moc kam. Když dělaly atletiku, nacpala jsem se k organizátorům a nejen tam tedy s nimi jezdila, ale taky pomáhala, kde bylo potřeba. To mě bavilo a baví a klidně bych to dělala, i kdyby tam moje děti nebyly, jen už jaksi nemám informace, kdy ty závody jsou, když tam ty děti nemám ~d~.

Teď moje nejstarší dělá volejbal, a tam jsou potřeba rodiče jen jako taxikáři, přítomnost na turnajích je spíš nežádoucí (od dětí), takže abych je tam odvezla a zase pro ně jela, nebo někde několik hodin trajdala, to fakt ne (takže to dělá manžel ~t~).
Kdyby hrály florbal, což jsem si moc přála, tak budu jezdit jak divá, na to bych mohla koukat pořád ~f~.
Na tancování by mě asi jezdit nebavilo a snažila bych se z toho nějak vyvléknout ~f~.

Jo a kdyby to u nás bylo nastavené, že jezdí rodiče, zkusila bych to nastavení změnit při nejbližší příležitosti...tedy až by něčí maminka někdy nemohla, nabídla bych se, že vezmu její dítě...a třeba i další....a že by nakonec jelo minimum dospělých...čímž by se mohlo ukázat, že to takhle vyhovuje více rodičům a že by přistoupili i na střídání se....nebo taky ne, ale alespoň bych to zkusila ~d~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.