| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Znám u obou synů.Teď čerstvě jsem plínu na kakání sebrala před Vánocema cca 2m před 3.narozkama-už jsem toho měla plný zuby.Motivovala jsem Ježíškem,že když bude plína-nebudou dárky...První týden až dva byly příšerné....Běhali jsme asi 10x na záchod během půl dne-sednul si na dětské prkýnko(nočník úplně bojkotovali oba synové-a rovnou jsem si říkala,že záchod bude lepší-školka atd.)tlačil a nic.Obléknul se-a za 5 minut zase-držel prostě tak dlouho jak to šlo....Někdy jsem nevydržela a dala plínu(museli jsme nutně ven)-do plíny se samozřejmě vyprázdnil hned-někdy držel-až do večera(super před návštěvou věčné odbíhání)-a udělal.
Velké pochvala-sám byl šťastný-ale další den znovu-držel-a stálé pobíhání na wc-až po týdnu se to zlepšilo.Vykakal se třeba na 3.pokus! A po dalším týdnu už napoprvé.Po měsíci nás u toho přestal vyžadovat-a chodí si sám-jen utíráme.
Chce to výdrž rodiče-myslím,že náš syn už byl i na těch 2,5 zralý-jen to byly nervy-a raději jsme polevovali....Teď to je pohoda-kaká kdekoliv.
Držím palce-motivujchval i dárečky malinké-a nepolevuj!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.