| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, akční jsem měla dvě děti, vyšťavená jsem byla velmi - ale tak nějak počítám, že to k tomu patří. Nevím, jak se učí děti zabavit samy, všechno jsme dělali společně, od vaření, uklízení, hraní. Snažila jsem se nechat být, reagovat jen když chtěli - ale to většinou chtěli pořád. Ale tak kolem toho druhého roku to začínalo být lepší - začínali si hrát s někým ( na písku, na zahradě a vystačily si i sami s kamarádem). Lepší to taky bylo venku - dvakrát denně ven za každého počasí, to mimo jiné může unavit. Tv starší dítě neznalo, mladší už jo, na chvíli, přece jen jsem ocenila, že se chvíli dívá na krtka a já se můžu věnovat staršímu.Ber to tak, že aktivita je normální stav v dětství. Když dáváš ten příklad se skládačkou - co jného by se s ní dalo dělat než složit a jít k něčemu jinému? Proto u nás ještě pořád frčí lego - tak těch možností využití je milion. Na soudtředěnou hru třeba s mozaikovou stavebnicí/puzzle je ještě malý. Ale trpělivost je třeba rozvíjet, to všechno přijde.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.