| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lítala jsem s miminy zámořské lety a je třeba být připravená na všechno. Měla jsem flašky o odměřeným sunarem a pak jsem do toho dala v letadle vodu (letušky ohřejí). Kočárek teoreticky by měli odebrat až u dveří do letadla a tam ho zase vydat, v praxi se nám taky stalo, že nakonec jsme kvůli kočáru vláčeli děti v náručí po všech čertech.

Příruční zavazadlo jsem měla narvaný oblečením - pro sebe i pro děti - ona ta pravděpodobnost, že dítě něco vyleje, poblinká, zašpiní, je veliká. Kromě příručního zavazadla totiž může mít ženská ještě kabelku, foťák a podobně... takže fakt co nejvíc toho mám v kabině.
S osmnáctiměsíčním dítětem je peklo v tom, že chce všude chodit, pořád všechno osahává, cpe ruce do pusy a podobně... takže mít s sebou i ubrousky (malé balení, velké nemusí projít kvůli tomu, že je to "tekutina"), desinfekční gel nebo tak něco. Pleny možná i takové ty natahovací "kalhotky" (nebo vyzkoušet, jestli zvládneš přebalit dítě vestoje) - ne vždy je k dispozici přebalovák a třeba v letadle ten minipřebalovák svažující se do záchodové mísy je fakt ňamka....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.