| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj my mame pokoj rozdeleny touto veci
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/30275861/
mužeš mit barevny cio jinak velky zaleží na vas ja to koupila za 1000 ten veliky přes aukro nebo sbazar ted nevim. Kapsaře bych nedelala silene berou prach dle meho osobného zažitku:-) a stena no ja jsem jen pro barevne a v bauhausu či na netu jsem nakoupila samolepy každemu udelala tzv svuj kout. ja to mela težší jelikož ja mam rozdil vekovej 8 let u tebe to nebude tak markantní rozdíl . Na podlahu jsem dala dřevenou podlahu z linoleum a mají pytle a u postele koberecek teda jen Tomáš:-)ted Skříně u nich v pokoji taky mame jinak to nelo bohužel. Jinak cely byt mam ala ikea:-)blázen jak říka manžel

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.