| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ano ano ano!!! Ale ani mi nevadi ta barevnost (da se stahnout), vadi mi ta akcnost, rychle strihy, prehravane akcne rvouci hlasy. A to i treba u Pozarnika Sama, ktereho jinak mam za docela hezkou (neskodnou) pohadku... Ted mi nekdo doporucoval Frozen, jako ze krasna pohadka, a jeste neco, ted nevim co, a vsechno mi to prijde na ty deti fakt strasne rychly, uplne zbytecne... ~a~
Prekvapuje me, jak se tu vsechny shodnou na tom, jak jsou opravdu pohadky prilis akcni. Nedavno jsem tu davala diskusi s prosbou o tipy na hezke, klasicke, idealne ceske (tj. pomale a opravdu pro DETI) pohadky, a nedostala jsem skoro zadne tipy:(. Tak kdybyste nekdo mel tip na hezkou pohadku s delkou idealne max. hodinu, kreslenou i hranou, to je jedno, kde nejsou zbytecne akcni sceny, ktera proste jen hezky pohadkove poklidne plyne, sem s tim:). Snazim se detem vybirat pohadky ceske televize ze sedmdesatych nebo osmdesatych let, ale ne vsechny jsou hezke a bohuzel dopredu nevim, jestli to zrovna bude blbost nebo ne...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.