| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ještě přemýšlím, proč považujeme za tak důležité, abychom byli DOKONALÍ, případně aby nás za takové považovalo okolí?

Moje pěstounka ~s~ mi celý život tvrdí, že jsem hrozný bordelář. A má naprostou pravdu, ale mně to nevadí. Nikdy jsem neměla ambice mít perfektně uklizenou domácnost, a mnohem víc by mi vadilo, kdyby mě považovali třeba za člověka neschopného se o sebe postarat (což ale vím, že nejsem, takže bych to taky nebrala jako relevantní). Takže to už přešlo v rodinný folklór, a když má pěstounka ~s~přijít na návštěvu, tak posílám děti, aby si uklidily v pokojíčku, aby z toho babička neměla šok.

A když mi v tomhle směru někdy řekne "no jo, ty jsi známej bordelář" tak odpovím něco v duchu "to víš, nějakou chybku mít musím, aby ostatní ze mě neměli komplexy, že jsem tak dokonalá".

Ona ví, že mě nepředělá, a že mám spoustu jiných dobrých vlastností, které jsou důležitější než naprostá pořádkumilovnost, já to vím taky a jsme obě v klidu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.