| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Valkýro...moje mamka byla pro mne jakýsi nedostižný vzor...taky po ní vzhledově nemám (bohužel) nic, oblíkání mě nebaví, zato jsem si ale všimla, že mám spoustu jejích jiných vlastností, určitě geny a určitě výchova a odkoukání. A já se teda dokázala i včas zastavit, abych se neupracovala a nenechala semlít.
Ale podle ní jsem taky byla z tátova hnízda ~;), svou tchyni moc nemusela...

Ono celkově to bylo u nás dost složité.
Takže chápu, jak lidi bojují se sebevědomím, kterého se jim v dětství nedostalo - těžce ~:-D. Navíc u nás se ještě zasloužil otčím...a to já jsem ještě dopadla docela dobře...kdežto moje o hodně mladší krásná sestra (po mamince) si připadá jak poslední od popelnice, i když si nedávno dodělala VŠ, aby "tatínkovi" přinesla jednu z dalších myšiček. Jenže ona prostě podlehla...nechce nic měnit, rezignovala. A je - sama.

Já se snažím prostě měnit, co jde a co mi nevyhovuje, ničí mě spíš, když mám zůstat nečinná a rezignovaná ~d~.
A fandím každému, kdo na sobě chce nějak máknout a něco prostě vylepšit, aby se mu žilo co nejlíp, protože jsem přesvědčená, že vždycky to aspoň do nějaké míry jde...akorát musí na to mít člověk energii - těžko něco zásadně měnit třeba v 89 :-).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.