| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nerozumim.

Popsala jsem dovolenou, kterou matka platila. Kdyz si necham od nekoho platit, nemuzu jeste k tomu davat pravidla, co a jak delat. To je jedna vec. Syn byl zrejme deprimovany z vice duvodu a tohle byla posledni kapka. (dost casto se duvody k ruznemu jednani misi a ta smes je potom neunosna)

Dalsi a dulezitejsi vec jako duvod k terapii bylo, ze vlastne vsechno bylo o tom, ze si matka privedla pred davnymi lety, ze svych vlastnich duvodu, noveho partnera k dvema malym synum 4 mesice po smrti jejich otce. Syn to proste nesl cela leta a chtel matku nejak konfrontovat, protoze nemela potrebu mu vysvetlovat, proc si jineho partnera privedla tak brzy po smrti jeho otce. No, poznamenala jsem na konci, ze jeji manzelstvi nebylo stastne, a kdyz poznala nekoho, kdo ji neco nejak vynahradil, byl hodny na syny, mel zajem s nimi zit, privedla ho detem domu. To je ale samozrejme uplne jina vec, ktera s tvym pripadem nema nic spolecneho. Ze to JEDNO dite tezce nese a matce to po dlouhych letech ve chvili, kdy vsichni maji pohodu, vmete, druhe prijme bez problemu, to se taky stava.
Ale z pripadu si vybereme jen, jak "matka rozhoduje o tom, kdo kdy jak a proc mit dovolenou." Kterou jim jeste k tomu zaplati, protoze si to muze dovolit, rodiny to prijmou s celym programem a vcetne toho, ze si rovnez delaji i co staci....

Kdyz nechci delat neco, co mi vadi, tak nevyuzivam druheho - k tomu mne nikdo nenuti, to je moje rozhodnuti. Kdyz chci od nekoho pomoc, jsem nucena se prizpusobit a nejak to i vracet.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.