| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Souhlas.

Mne na tom zaujalo par aspektu. Z tehle diskuze hlavne to, jak si tu situaci a vubec to, co jsem napsala, kdo vysvetluje (kdyz jen ja vim, co jsem napsala a co jsem tim myslela).

Ze vztahu te matky a syna, jak co ma vliv na dlouha leta, jak si to druhy neuvedomi, protoze vlastne zijou ve stejnem prostredi a okolnostech a zijou spokojene, jak se matka domniva. Deti maji, co potrebuji, maji "lepsiho" noveho otce, jak se matka domniva, nic jim nechybi, ona pro deti udelala, co mohla (tak to vidi ona). Kdyz ma uspech v povolani, pokracuje v sypani penez na syny i jeji9ch rodiny. Co ja vim, nic za to nevyzaduje, a muze si to dovolit.

Jeden syn zije spokojeny klidny zivot, druhy se leta trapi, v puberte ztrpcuje zivot novemu partnerovi (ted nevim, ale sam uznal, ze to s nim nevlastni otec nemel lehke). Priciny hledaji uplne jinde. Duvody jeho chozeni na terapii taky vidi jinde.

A matka je ochotna v TV v intervju uznat "sve chyby" - ac vsecko delala s nejlepsimi umysly.

Ja zas tolik chyb na ni nevidim, spis je mi ji lito. Ze clovek vlastne at se snazi jak chce, vzdycky se to da nejak spatne prekroutit nebo vylozit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.