| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ano. Rodicem se stane clovek bez nejakeho skoleni, jak na to, a i kdyz se snazi a na nejaky kurz treba i jde, aby se priucil, co s tim, tak kazda situace je jina a ne kazde reseni funguje na to, co se "takhle" vyresilu s tamhletim.

Vetsina matek dela, co muze, co jim okolnosti dovoluji. Mne treba hodne dlouha leta mrzelo (zrovna tak, jako moji maminku), ze jsem detem nemohla dat to, co meli ostatni. Treba nejake to obleceni, co "ma kazdej", jezdit na ruzne zajezdy atd atd. Nebo jim podstatne pomahat na studiich - vsichni vystudovali vysokou a behem skoly si na ni privydelavali, od nas dostali sem tam nejakou stovku a nejake jidlo sebou, NIC MOC.

Kdyz odesel muz, jednou jsem to zacala diskutovat. Deti ziraly nechapave - jim vubec neprislo, ze bychom byli "chudi", zdalo se jim, ze meli, co ostatni (mne nejviz mrzel moped synovi, ktery muz koupil stary rezaty a porad dokola opravoval, protoze kluka prece nebudu vozit 2x tejdne na fotbal). Pak, kdyz jsem prisla do jine skoly, kde kluci nadsene obdivovali posledni model toho ci onoho 15 leteho majitele, uvedomila jsem si, do ceho jsme tim vlastne kluka postavili. No a kluk se pobavene chechtal: Mami, ja s tim krapem nikdy nikam nedojel, on vzdycky prestal fungovat a ja jel stopem... Takze si nedelej hlavu.
A samy videly, ze ja treba chodila 15 let ve stejne bunde, protoze porad nekdo potreboval nove brejle, zimni boty a podobne.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.