| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lassie,

zásadní pro dítě by mělo být pohodlí...bohužel často neplatí ani to ~d~.

Ale když pak posloucháš při každé činnosti, jak si dítě nesmí ušpinit kalhoty nebo boty...co pak s těmi dětmi můžeš dělat?

Mimochodem, já také chodím na třídní schůzky v pracovním...a pracuju v pohodlném, protože jsem neustále v pohybu, neustále je něco, o co se můžu umazat (a umažu), pořád hrozí nějaká "nehoda". Takže když jsou třídní schůzky, tak buď přijdeš ráno vystajlovaná a pak se celý den hlídáš, aby se nehoda nestala, což je stejně u prvňáků a většiny prvostupňových dětí sci-fi, takže nejen, že neodvádíš svoji práci, ale ještě to stejně nakonec nedopadne, nebo přijdeš vystajlovaná, nehlídáš se a večer vypadáš stejně jako jindy, nebo je všechno jako jindy a večer holt pokračuješ v tom, v čem jsi celý den....
Varianta převlečení se na záchodě existuje, pokud máš alespoň 10 minut před tím večerem, což já nemám....ono rozdat 3x 25 pracovních sešitů, 3x 25 portfolio, zhruba 15x 25 obrázků, 3x 25 sešitů....a to vše za max. 30 minut, to se jeden zapotí....takže převlékat se má smyls až potom a to už je většinou pozdě ~d~.
Tak se holt rodiče musí dívat na "velrybu v montérkách" ~d~.

No a když jdu na třídní schůzky svých dětí, jedu také rovnou z práce a na nějaké převlékání není kdy a kde ~d~.

Školu jako pracovní prostor mám spíš na úrovni obchodu, skladu, dílny...než na úrovni divadla, kam si člověk chodí jen sednout ~d~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.