| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak takovehle sny nemam /ze bych hledala wc a to tam nebylo nebo to neslo/. Ale pred rozvodem se mi zdalo, ze stojim na zahrade, tam rada /cela budova/ drevenych supen /jak se do nich davalo trba uhli, ci se tam stipalo drivi, ci tam byly veci na zahradu/. Ja otevrela dvere a prede mnou byl bazen hoven. Tak jsem ty dvere zavrela, otevrela jine a zase jsem stala u toho bazenu plnych hovem. Nejhorsi bylo, ze pri otvirani asi tretich dveri jsem do toho bazenu spadla, brodila jsem se tema hovnama a pokousela jsem se dostat ven...fakt hruzostrasny sen, ja citila i ten smrad. S hruzou jsem se probudila, nastesti jsem nezvracela.
Od te doby si na ten sen obcas vzpomenu a premyslim, co vedlo muj mozek k takovemu snu. Na zachod jsem fakt nepotrebovala.
Jsem to tehdy i druhy den volala mame co jsem ve snu prozivala za hruzu, a ta me jen uklidnila, ze ho.na znamenaji penize a at uz se nedesim~k~...nevim, soud dopadl dobre. Alimenty podle meho prani a k tomu se na mou starsi prepsal dum. Tak mozna to byly ty penize a ja bych mela konecne verit na sny~5~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.