| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Margaretko,

jasně jsem napsala, že paní je milovnicí koček a má doma jednu - a ještě měla koťata pro sebe - ta druhá kočka je přestárlá a nechává ji dožít. To není množírna, jakmile bych měla jakékoliv podezření, tak budu první, kdo se bude rozčilovat.

Můj brácha měl koček jeden čas 5, nosil je domů ze šachty.. toulavé - a nechával je postupně kastrovat, o všechny se staral.. kdyby moje kočka měla koťata, zůstanou v rodině a budou jednou.. jsem také proto množitel, že bych své kočce bez PP chtěla dopřát koťata?

Ne, teď už nechci... nebudu riskovat její zdraví.. jen aby se uzdravila. Prostě mě nenapadlo, co se může stát.

JInak tu děvčata psaly, že jim kočka utekla a měla mladé v půl roce. Kočka v 10ti měs. už je na koťata OK, přesto jsme uvažovali když tak, tak až po roce - stejně tak s kastrací. A jak je vidět, asi jsem ji měla již nechat vykastrovat i dřív..


Člověk je vždycky chytrej, až když se něco stane..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.