| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tylity, někomu se to třeba nikdy nestalo, ale nikdy člověk nemůže říct mně nikdy ~7~...stane se i při hlídání dětí ~7~, občas člověk nedomyslí, neuhlídá.

Taky bych měla historku s dvouletým synkem, bydleli jsme tehdy v paneláku.
Byli jsme doma nějací rozhádaní kvůli úklidu - neúklidu...manžel šel a ostentativně otevřel okno ve 4. patře, že vyvětrá, jenže si nevšiml, že pod ním stojí houpací kůň. A já si nevšimla toho okna.
Syna jsem načapala, jak se sápal přes koníka na okno, stáhla ho dolů a zhroutila jsem se pod to okno a jen se klepala...potom se nám to nestalo už NIKDY...ale asi stál u nás všech andělíček strážníček!

A pětiletou sestru jsem kdysi zachránila taky :-) - ta zas vylezla úzké zábradlí terasy nad garáží, hodila si nožky dolů a seděla jak na bidýlku, kdyby spadla, bylo by to tak z 5ti metrů, ale na beton... ~d~

A to si o sobě myslím, že jsem docela úzkostlivý rodič...zpětně člověk ví...ale někdy ~d~...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.