| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Anni a Janulo,

viděla jsem několik článků a nějaká videa, když to hodím do googlu, těch článků je mraky a každý dost jiný, informace odlišné... takže vycházím z toho, že neznám přesně ten postup, co dělali a jestli ona vkládala něco dítěti do úst, na to jsem nenarazila. ani na toho weisse. určitě je to někde k dohledání, ale většina těch článků je zmatek a "senzace"
a omlouvám se, všechno jsem pročíst nestihla.
taky nevím, jestli se ten weiss vyjadřoval přímo ke konkrétnímu spisu od policie, nebo k nějakému pochybnému novinovému článku. Tihle mediální odborníci se často vyjadřují naslepo, proti tomu nic nemám pokud jsou to obecné věci (např. ten správný postup), ale opakuju, že my známe jen několik novinářských variant.

A jsem ráda, že žiju jinde, Klatovsko má na kontě více nepovedených případů z minulosti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.