| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ke kauze jako takové se nechci vyjadřovat. Nemám podrobnosti a mediím nevěřím.

Co se týká obecně, tak můj názor (a taky jsme si dodělával pedagogické vzdělání), je že někdo kdo má tak zásadní vliv na děti a mládež jako jsou učitelé, by měli sami chtít, aby byly pravidelně přezkušovány a zkoumána psychická způsobilost.

On syndrom vyhoření není něco neexistujícího a je jednoduché podlehnou sebeklamu, že mně se netýká. Proto např. psychologové mají mít pravidelné sezení se supervizorem.

Občas učitelé na které narazili moje děti na ZŠ porušovali v tak základních věcech principy pedagogické práce, že by na přezkoušení měli jít ihned (např. snížení známky z písemného testu všem, protože následující hodinu byly hluční) apod.

Skutečný odborník na jakékoliv pozici se nebojí a není proti opakované objektivnímu testovaní, protože chce mít sám jistotu, že nedělá chyby.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.