| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ta Cinakna ke mne chodila soukrome, kdyz uz byla zoufala - odmitli ji dat potvrzeni, ze kurzem prosla (ten kurz je normalne ca 4 - 6 mesicu dlouhy a ona tam z nejakych duvodu mela moznost chodit 5 lët).

Ale ja jsem ucila 20 let ve skole pubertaky. Skupiny michane - ruzny vek, ruzne dlouha doba pobytu, ruzne narodnosti. Tam proste clovek absolutne nemuze ucit jednotne stejnym zpusobem vsechny, obzvlast, kdyz ty skupiny prakticky nebyly nikdy stejne (deti nechodily ve stejnem slozeni, protoze rozvrh se musel prizpusobit dalsim predmetum).

Cili jsem si musela najit zpusob, jak "se z toho nezblaznit". Takze deti mohly samy navrhovat, co by chtely delat, a ja k tomu nasla potrebny material, gramatiku, slovicka si sepisovaly deti samy atd atd. Pak jsem dostala pocitace a deti hledaly texty na Internetu na dana temata, ktere prepracovavaly a psaly svymi slovy, a potrebnou gramatiku trenovaly individuelne - nikdo nebyl nucen se ucit neco, co uz umel, ale treba s tim pomahal druhemu, ktery neumel, a vysvetloval. Atd atd.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.