| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Filipe, ten raj jsem si prakticky udelala sama. Reditel mi do toho nijak nezasahoval, protoze mel vysledky. Zaci zvladli i narodni zkousky z jazyka (stejne jako pro "domorodce" toho veku), a to po 2 - 4 letech pobytu, na rozdil od ostatnich skol v okresu. Takze jsem si prakticky mohla delat, co jsem chtela. Dostala jsem za ten projekt celostatni cenu a cenu EU pro praci s detmi s problemy. Teda ze se musim chlubit. Cili ze pak jsem si to mohla delat jeste vic, jak jsem chtela, a skola mi pridelila pocitace, ktere zadny jiny ucitel pro svou tridu nemel, a divgitalni kameru - delali jsme mesicnik na ruzna temata, sbirky pohadek z ruznych zemi, sbirky basni s ilustracemi atd atd, vsecko jsme rozesilali na jine skoly, ty je pouzivaly jako material k vyuce. Takze raj to byl.

A po odchodu do duchodu vsechen material, co jsem skole nechala, mym nastupcen vyhozen, pocitace "nepotreboval", vyhodil i 500 knizek pro mladez, ktere jsme s detmi peclive vybirali a diskutovali a pak spolecne dokupovali kazdy rok. VYHODIL! Mohla jsem je byvala detem dat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.