| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jistě ti to nikdo neřekne, tady, ale třeba tě trošku uklidním, že moje starší dětátko bylo podobné. Budila se okolo osmé, chodila spinkat kol půl 12! (tedy zpočátku kol druhé v noci-tak do 3 měsíců, p=ak se to ustálilo na té půl 12), mezitím pspala 2x20min v JEDOUCÍM kočárku, popř šátku. Jinak chtěla být bavena, nošena, houpána....nekompromisně. Neexistovalo ji např odlopžit do postýlky, že by koukala, hrála si...
jak začala chodit, spala přes den i hodinu, hodinu a půl, ale sova byla nadále....trvalo mi 5let, než jsem po tomto milém "kousku" našla odvahu mít 2.dítě~:-D

Dnes je to velmi šikovné dětátko, 7let, chytré, bystré, ale dodnes trochu"nerváček", které neposedí, stále něco kutí, běhá, zjištuje. Myslím, že to prostě dělala jako mimino "z nudy", je nejstarší, neměla podněty od jiných dětí, tak tyranizovala matku/kdo se vyskytl, aby jí ty podněty dal....takové hodně "dráždivé" mimino. Je to tvoje jediné díte?? Co pozoruju, švagrová má to samé. U mě pak další dítě má už dostatek vzruchú od sourozence, tak mě tak netyranizovalo, ale nošeno taky chtělo být furt a stále. Takže nevím, zda je tvoje mimi v pořádku, ale klidně si dokážu představit, že máš podobná vzoreček, jako jsem měla já...rada VYDRŽ!!! JE to náročné, ale přejde to a třeba bude z mimina bystré dětátko, které tu hyperpéči vrátí, ale misí se to přežít. Ale je to těžké, vzpomínám si~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.