| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Asi Tě moc nepotěším. Syn - dnes 7-letý, byl takový otřesný uřvanec. Řval hned po porodu a pak pořád. Příčina se nedohledala, řekla bych, že to byla kombinace nedozrálé NS a jeho povahy:-) Byl kojený, přibýval ukázkově, řval přes den, řval v noci, spal strašně málo. Na prsu jsem pořád, abych mu aspoň na chvíli zacpala "hubu". Bylo to období naprosto k zbláznění.
Hodně pomáhal manžel, choval, vozil kočár, cvičili jsme taky chvíli Vojtovku (rehabka mi tvrdila, že takového uřvance tam ještě neměla), ale po posílení svalů se zdál být lepší. Nejhorší to bylo do půl roku, potom postupně lepší, nespal ještě v roce, ale to už se dalo zvládnout.
Nejvíc mě stresovalo to miminkovské období, kdy jsem pořád nevěděla proč vlastně tak vříská, nakojený, přebalený, pochovaný do bezvědomí, všechno marný:-)
Dětská Dr. mi tvrdila, že bude asi hodně živý, upovídaný, že s tím má zkušenost. Měla naprostou pravdu, kolikrát si na ni teď vzpomenu, když mele a mele. Živý a velice emotivní je ale stále. Rozpláče se i dnes kvůli maličkosti, ty emoce s ním prostě cloumají. Druhé mimino jsem po té otřesné zkušenosti dlouho nechtěla, až teď, když mu je 7, si to umím představit a vím, že už bych se z toho řvaní nehroutila. Jeden vyrostl, druhý by vyrostl taky. Ale lituju Tě, umím se do Tebe vcítit, je hrozně vyčerpávající ten pocit, že mimino není nikdy spokojené a v klidu (a Ty tím pádem taky).
Držím pěsti ať to brzo přejde.
Jo a kamarádka zkoušela sunar místo kojení, zabralo to, asi se ty její děti "zaplácly" a byly v klidu, na našeho to nezabíralo, sunary nechtěl za žádnou cenu a řval vzteky, že nemá to svý prso ještě víc~j~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.