| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak já mám děti skoro 13 a skoro 5 kluky a holku 8
malej to je případ sám pro sebe, uklidí tak max svoje lego a hračky.. občas pomáhá vysávat a utírat prach
8 mi letá si uklízí svoje oblečení do prádelníku, pomůže rozdělit svoje a bráchovo, utírá nádobí (myčku aktuálně nemáme) zvládne vysát, pomoct utřít prachy, uklízí si ve svém a bráškově pokoji - s asistencí
dokáže vyvenčit psa, nakrmit ho, dát mu vodu, něco nakrájet, když se vaří, očistit a nakrájet zeleninu, na požádání vynese smětí - spíš tříděnej, normální popelnici nedosáhne je malá
skoro 13 ti letý.. ten je teda na pořádek děs.. ale uklízí si ve svém pokoji, včetně prachu, vysávání - to vysává na požádání i celý byt, umí uvařit, pomáhá při vařené, venčí psa - to je skoro pořád jeho práce, psa po příchodu pokud je potřeba vykoupe, nakrmí, naleje vodu, často hlídá mladší sourozence - zvládně jim i nachystat svačinu, vykoupat a nachystat na spaní, uklidí venkovní chodbu při službě, uklidí si oblečení do skříně a žehlí - ale zatím jen rovné - utěrky, ručníky.. ale žehlí rychle a dobře, tričko zkoušel anejdem mu to - žehlí protože ho to baví.. umí pověsit nebo sundat prádlo, vynáší smetí
většinu věcí dělá na požádání, samotného ho to nenapadne, nemá nic pravidelně.. jen chci aby si po sobě uklízel... spíš je to věc domluvy, že mu řeknu a on to udělá.. to stejný s mladšíma..

jo a nejmladší hrozně rád zalívá kytky a bylinky na balkoně.

vytírat nevytírají, to si dělám sama... ale na chodbě nejstarší vytře.. a kdybych řekla, vytře i doma...

přijde mi, že tvoje dcera na to že jí je 14 nedělá prakticky nic..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.