| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Suza + dvě princezny
myslíš, že pomáhají málo.....u nás ne.....

A výmluvu na školu a sport neberu taky.

Ale mám kamarádky, kde jejich děti nemusí vůbec NIC.

už dávno jsme zjistili, že společný úklid ve 3-4lidech jde rychleji než v jednom....a máme čas na jiného.

Vyžehlím při šití patchworku, takže to ej mi vyčítáno, že je nenechám žehlit. Umí to, ale nemají příležitost.....pokud šiju denně, není u nás nic nevyžehlené.

Myčka to je záležitost dětí, střídají se.....týden či dva a otočka.

Uvaří mi každý den v týdnu jeden večeři....zbytek dělám já, nebo manžel (pravda bylo to víc, ale když nejsou v době večeře doma, neumřu hlady~t~)
NA přípravě obědů se podílejí.....aspoň loupáním a přípravou(já se svýma alergiema- jsem vděčná, že mi někdo okrájí brambory či jablka a já pak 4hodiny nesmrkám)

Mrkev no na ní nemůžu ani šáhnout- rezervu mám jednu v mrazáku, vařit musím a né vždy je někdo doma.

Co mají pokoj jsem ho neuklízela....to je 12let. Až na vyjímky.....malování, rekonstrukce a tak. Umyji jim tam okno. Naštěstí půlka obyvatel pokoje je hodně pořádkumilovná.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.